Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Oferta usługowa Gemini Park Bielsko-Biała powiększy się o Bank Millennium. Nowa placówka pierwszych klientów przyjmie w maju 2014 roku.

Bank Millennium podpisał umowę najmu lokalu w Gemini Park Bielsko-Biała, Centrum Handlowo-Rozrywkowym należącym do Gemini Holding. Nowy najemca zajmie salon o powierzchni blisko 110 mkw. Bank Millennium oferuje swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców oraz bankowość elektroniczną.

– Polacy coraz częściej doceniają komfort robienia zakupów w centrach handlowych, a my chcemy być tam, gdzie nasi klienci. Chcemy proponować najdogodniejsze dla nich rozwiązania, a dzięki lokalizacji oddziałów w centrach handlowych klienci mają możliwość skorzystania z usług placówki bankowej przez 7 dni w tygodniu. Wierzymy, że centrum Gemini Park będzie ważnym miejscem w życiu mieszkańców miasta, a Bank Millennium wniesie do niego najwyższą jakość obsługi bankowej – mówi Andrzej Kamiński, dyrektor Biura Optymalizacji Sieci Sprzedaży w Banku Millennium.

W Gemini Park Bielsko-Biała niedawno zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu to ponad 40 tys. mkw. GLA, na której znajduje się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej. Zgodnie z przyjętą strategią po rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała dysponuje kompleksową ofertą skierowaną dla całych rodzin.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Przypomnijmy: Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała otwarto w maju 2009 roku. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holding z siedzibą w Krakowie. Gemini Holding to krakowska firma, która od ponad 20 lat działa na polskim rynku deweloperskim. Historia firmy rozpoczęła się w 1993 roku od współpracy z British Petroleum. W kolejnych latach współpracowała przy realizacji obiektów dla sieci: Géant, Carrefour, Tesco, Lidl na terenie całej Polski. Przełomowym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie budowy nowoczesnych centrów handlowych przez spółki należące do Gemini Holding. W portfolio znajdują się 2 takie obiekty: Gemini Park Bielsko-Biała, otwarty w maju 2009 roku, i Gemini Park Tarnów, otwarty w sierpniu 2010 roku.

Oba obiekty zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 4.6. Więcej informacji o Forum TUTAJ.