Galeria Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim
Galeria Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 Galeria Piast sp. z o.o. zaprezentuje inwestycję handlową Galeria Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowe informacje na temat projektu udzielą przedstawiciele spółki na stoisku 6.7.

 Liczymy na to, że udział w Shopping Center Forum pozwoli nam zaprezentować nasze przedsięwzięcie najemcom powierzchni handlowych, pomoże w dalszej komercjalizacji obiektu oraz nawiązaniu kontaktów z zarządcami i inwestorami – powiedział redakcji Retailnet Jacek Sowiński, członek zarządu Galeria Piast sp. z o.o.

 Jesteśmy inwestorem nowo powstającego Centrum Handlowego Galeria Manhattan na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Ta niezwykle atrakcyjna i dynamicznie rozwijająca się część Gorzowa nazywana jest potocznie przez mieszkańców „Manhattanem”, dlatego przyjęliśmy właśnie taką nazwę dla naszej galerii.

 Galeria Manhattan to budynek dwukondygnacyjny, o prostej bryle, z płaskim dachem, mieszczący w kondygnacji przyziemia parking ze ścianami otwartymi.  Wraz z parkingiem zewnętrznym do dyspozycji klientów będzie razem 300  miejsc postojowych. W obiekcie na dwóch poziomach zlokalizowano 53 lokale handlowe o łącznej powierzchni najmu ponad 9,3 tys. mkw. Galeria od samego początku planowana była jako centrum rodzinne, stąd został położony nacisk na połączenie funkcji handlowej z rozrywkową. Przewidujemy otwarcie kina jednego z wiodących w Polsce operatorów  Cinema 3D, place zabaw dla dzieci, food court i oczywiście, market spożywczy sieci Czerwona Torebka. Przeprowadziliśmy ankietę dotyczącą oczekiwań klientów wobec nowej galerii, aby dostosować komercjalizację do skali osiedla i codziennych potrzeb jego mieszkańców – dodał Jacek Sowiński.

Planowane otwarcie Galerii Manhattan to 2015 rok.