Vendo Park Milanówek, TREI
Vendo Park Milanówek, TREI

TREI Real Estate GmbH, spółka z branży nieruchomości w grupie kapitałowej Tengelmann, 24 kwietnia 2014 roku otworzyła drugi Vendo Park w Polsce.

Nowa lokalizacja – miasto Milanówek – położona jest około 30 km na południowy zachód od Warszawy, a jej główny obszar oddziaływania obejmuje wraz z okolicznymi gminami ok. 85 tys. mieszkańców.

– Vendo Park w Milanówku był w pełni wynajęty już na długo przed otwarciem. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania naszych partnerów handlowych i jednocześnie stawiamy sobie za cel utrzymanie tego trendu przy pracy nad kolejnymi lokalizacjami – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Krzysztof Kołomyjski, członek zarządu kierujący działem ekspansji i komercjalizacji TREI Real Estate Poland.

Wśród najemców znalazły się marki branży non-food, takie jak Deichmann, Pepco i Rossmann.  Asortyment artykułów spożywczych zapewnia sąsiedni market Tesco.
– Rozwój naszego konceptu parków handlowych przyspiesza. Następne otwarcie w Polsce zaplanowane jest w Chełmie jeszcze w tym roku. Również ten Vendo Park jest w większości wynajęty – mówi Michael Neervoort, dyrektor zarządzający TREI Real Estate.

Wraz z otwarciem obiektu w Milanówku TREI Real Estate zarządza 7 Vendo Park w Polsce, Czechach i na Słowacji. 3 następne parki handlowe są w fazie budowy, kolejne – w fazie projektowania i komercjalizacji. W samej Polsce TREI Real Estate widzi potencjał dla budowy obiektów w 40 lokalizacjach.