Bonarka City Center
Bonarka City Center

Bonarka City Center podpisała umowę najmu z 3 markami sklepów specjalizujących się w modzie męskiej. Na początku kwietnia do grona najemców Bonarki dołączył Kubenz ze swoim pierwszym lokalem w Krakowie, a już niebawem nowe salony otworzą tu Fabio Groano i Lancerto.

3 nowe sklepy z odzieżą męską zajmą w sumie blisko 300 mkw. powierzchni, co stanowi wyraźny wzrost znaczenia tej kategorii handlowej w tenant mixie Bonarki i będzie dostrzegalną zmianą dla męskiej części klientów. Wszystkie 3 marki: Kubenz, Fabio Groano i Lancerto oferują wysokiej jakości odzież dla mężczyzn.

– Moda męska jest jedną z dynamicznie rozwijających się branż w Polsce. Panowie niewątpliwie pozazdrościli paniom szerokiego wyboru odzieży i chętniej sami dbają o to, aby w ich szafach zagościły produkty odpowiadające najnowszym trendom. Bonarka City Center wychodzi naprzeciw tym potrzebom, nawiązując współpracę z nowymi markami odzieżowymi skierowanymi do męskiego grona odbiorców – powiedziała Natalia Pradelska, Country Leasing Manager, TriGranit Management.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition spółka TriGranit Management Polska zaprezentuje na stoisku 2.4. krakowskie centrum handlowe Bonarka City Center. Jesienna edycja SCF odbędzie się w dniach 17–18 września w warszawskim Centrum EXPO XX. Więcej informacji nt. Forum znajduje się TUTAJ.