Elif Kebab w Parku Handlowym Auchan Bielany
Elif Kebab w Parku Handlowym Auchan Bielany

Od 10 kwietnia w strefie restauracyjnej Parku Handlowego Auchan Bielany można korzystać z oferty kolejnego najemcy. Jest nim restauracja Elif Kebab, oferująca dania kuchni tureckiej. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan.

Elif Kebab zajmuje lokal o powierzchni blisko 109 mkw. Restauracja specjalizuje się w kuchni tureckiej.

W strefie restauracyjnej Parku Handlowego Auchan Bielany obok restauracji Elif Kebab jest sześciu najemców, wśród nich są restauracja KFC, Sphinx, Sami Swoi, Świat Chin oraz kawiarnie Ae Coffee House i So!Coffee.

– Remont strefy restauracyjnej, który przeprowadziliśmy w naszej galerii ponad rok temu, jest doceniany nie tylko przez naszych gości, ale również przez nowych najemców, którzy zdecydowali się oferować u nas swoje usługi. Cieszy nas to, że nasza oferta restauracyjna staje się bardziej różnorodna – mówi Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni handlowej 20,3 tys. mkw. (GLA) mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. W obiekcie znajduje się ponad 80 sklepów znanych marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci funkcjonuje plac zabaw „Kinder Planeta”. Przy Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz Media Markt i Meble Agata. Centrum handlowe posiada 3,4 tys. miejsc parkingowych, w tym 82 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2003 roku.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition na stoisku 4.4 będzie można poznać bliżej polskie projekty firmy Immochan. Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.