Sonata Park w Sochaczewie
Sonata Park w Sochaczewie

Carrefour Polska, właściciel Sonata Park,  podpisał kolejną umowę najmu. Do grona najemców projektu w Sochaczewie dołączyła marka Carry, która zajmie powierzchnię 1034 mkw.

Carry, Cropp, House, Reserved oraz Sinsay to kolejne marki, które wzbogacą ofertę odzieżową nowego retail parku. Zakupy w nowych salonach będzie można robić już jesienią tego roku, kiedy to nastąpi oficjalne otwarcie obiektu.

Sonata Park to inwestycja realizowana przez Carrefour Polska w podwarszawskim Sochaczewie, obok istniejącego tam hipermarketu. Nowy retail park dostarczy dodatkowe 6 tys. mkw. GLA, na których swoją działalność prowadzić będą firmy z sektora odzieżowego oraz usługowego. Do dyspozycji klientów będzie również zmodernizowany hipermarket Carrefour, którego oferta handlowa zostanie wzbogacona i sprofilowana według potrzeb i oczekiwań mieszkańców Sochaczewa.

Carrefour Polska inwestuje w rozwój posiadanych konceptów handlowych poprzez ich modernizację, rozbudowę oraz rekomercjalizację. W obecnej chwili priorytetowymi dla Spółki inwestycjami jest budowa Sonaty Park w Sochaczewie, modernizacja CH Morena w Gdańsku oraz CH Carrefour w Olsztynie.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za proces komercjalizacji Sonata Park jest agencja Colliers International.

Carrefour Polska weźmie udział w jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Firma zaprezentuje uczestnikom swoje obiekty handlowe na stoisku 4.11.

Carrefour Polska swój pierwszy hipermarket otworzył w 1997 roku w Łodzi. Obecnie pod szyldem Carrefour w Polsce działa ponad 600 sklepów w różnych formatach, są to: hiper- i supermarkety oraz sklepy franczyzowe: minimarket i convenience. Carrefour jest także właścicielem i zarządcą centrów handlowych, skupionych w dużych i średnich miastach.