Dom Mody Klif w Warszawie

W warszawskim Domu Mody Klif pojawił się butik marki Lanoro, w którego ofercie znajduje się ekskluzywna bielizna damska i męska. Salon zlokalizowany jest na pierwszym piętrze i zajmuje powierzchnię 32 mkw.

Lanoro to istniejąca od początku lat 80. największa polska firma na rynku luksusowej bielizny, posiadająca sieć prywatnych salonów na terenie całego kraju. W jej ofercie znajduje się bielizna damska, męska, nocna, stroje plażowe, rajstopy oraz akcesoria uzupełniające, światowych marek. Firma Lanoro jest wyłącznym dystrybutorem m.in. takich francuskich marek, jak Maison Lejaby, Elixir, Piege oraz Ritratti. Wszystkie te marki dostępne są w Domu Mody Klif.

Cały zespół sieci Lanoro ukończył renomowaną, angielską szkołę brafittingu Lindsey Brown – braffiterki, która dobierała bieliznę koronowanym głowom Europy i Azji oraz wielu innym sławnym kobietom, takim jak m.in.: Sarah Jessica Parker i Nicole Kidman. Ponadto firma Lanoro zajęła pierwsze miejsce w międzynarodowym badaniu salonów najbardziej znanych marek bieliźnianych przeprowadzonym przez International Service Check.

Dom Mody Klif to galeria handlowa, w której na powierzchni 18 tys. mkw. mieszczą się luksusowe butiki takich marek jak: Baldinini, Bohoboco, Guess, iBlues, Marina Rinaldi, Marella, MaxMara, Marlboro Classics, Lacoste, Lidia Kalita, Liu Jo, Napapijri, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Stefanel, Tru Trussardi. Na dwóch poziomach znajduje się ponad 100 sklepów, w tym: Delikatesy Alma, restauracje, kawiarnie i punkty usługowe. Właścicielem Domu Mody Klif jest Paige Investments, natomiast zarządcą – BNP Paribas Real Estate.