eBay PayPal e-commerce

EBay zaktualizował aplikację zakupową na iPhone, iPad, Android i Windows. W nowej wersji znalazło się kilka dodatkowych funkcji wyszukiwania produktu, a proces zakupowy stał się bardziej intuicyjny. Zapowiedziana została również aktualizacja strony mobilnej.

Aktualizacje dostępne są od 24 kwietnia.

iOS 3.3: spersonalizowane propozycje produktów

Nowa wersja aplikacji na iOS 3.3 działa znacznie wydajniej i pozwala na szybszą nawigację. Dodano też opcję odbioru przesyłki w sklepie. Dzięki personalizacji, aplikacja wyświetla propozycje produktów na podstawie preferencji użytkownika.

ebay-app-03
Aplikacja wyświetla propozycje produktów na podstawie preferencji użytkownika

Android 2.6: aktywne powiadomienia i lepsza wyszukiwarka

W wersji na Android dodano funkcję aktywnych powiadomień. Dzięki nim można za pomocą jednego dotknięcia ekranu przejść do aukcji i dokonać zakupu. Użytkownik, który finalizuje transakcję, może też automatycznie przeznaczyć pieniądze na cele dobroczynne. Niektóre aktualizacje usprawniły też wyszukiwanie. Wyniki są spersonalizowane, można też zapisywać swoje ustawienia.

ebay-app-02
Wyniki wyszukiwania są teraz spersonalizowane

Windows 8: nowy interfejs

W wersji dla Windows, widok na stronę domową został uzupełniony ofertami i szybkimi transakcjami. Poprawiono interfejs, produkty pokazywane są na większych zdjęciach. Usprawniono wyszukiwanie i opcje sprzedażowe.

ebay-app-01
Opcje sprzedażowe zyskały całkiem nową oprawę

„Chcemy zapewnić kupującym i sprzedającym na eBay możliwość łatwego przeglądania, kupowania, sprzedawania i zarządzania aktywnością na platformie, niezależnie od tego, gdzie się znajdują i z jakiego urządzenia korzystają.” – mówi Kevin Hurst, wiceprezes eBay ds produktów mobilnych. „Dzięki ostatnim aktualizacjom poprawiamy user experience, gdyż przeglądanie serwisu stało się szybsze, klienci otrzymują spersonalizowane inspiracje i zyskali nowe opcje odbierania przesyłek.”

Przeczytaj pełną wersję artykułu w angielskim serwisie Evigo.com