dominos pizza

Google Wallet rozpoczął współpracę z Domino’s Pizza. Klienci platformy będą mogli płacić za zamówienie za pomocą aplikacji w systemie Android. Aby zachęcić klientów do wyboru tej opcji, Domino’s do każdego opłaconego z Google zamówienia dodaje darmową pizzę z kurczakiem. Promocja potrwa do 15 czerwca.

W oświadczeniu Domino’s Pizza czytamy, że klienci, którzy złożą zamówienie o wartości powyżej 10 dolarów, mogą finalizując transakcję wybrać opcję „zapłać z Google”. Wtedy do ich zamówienia automatycznie dodawana jest darmowa pizza Specialty Chicken. „Jest to kolejny sposób, w jaki Domino’s korzysta z technologii, by poprawić customer experience.” – mówi Patrick Doyle, prezes Domino’s Pizza. „Google Wallet to świetna technologia, która pozwala klientom na większą elastyczność i daje wygodę przy dokonywaniu płatności.”

Google Wallet to darmowy system płatności, który pozwala użytkownikom płacić kartami kredytowymi, debetowymi, przechowuje też informacje o programach lojalnościowych, z których korzysta klient. Użytkownicy mogą ściągnąć aplikację i założyć konto korzystając z aplikacji mobilnej Domino’s. Można też pobrać ją ze strony Google.

Nie pierwszy raz duży gracz rynkowy z segmentu jedzenia online nawiązuje współpracę z Google. Korzystają z niej obie strony: dla klientów jest to kolejne ułatwienie, dzięki któremu szybciej złożą zamówienie, Google z kolei zyskuje nowych klientów, korzystających z usług giganta z Mountain View.

Zapraszamy do lektury pełnej wersji artykułu w angielskim serwisie Evigo.com