Bonarka City Center
Bonarka City Center

Wiosna obfituje w otwarcia nowych sklepów w Bonarka City Center, która prowadzi obecnie rekomercjalizację. Wśród nowo przybyłych marek jest także Ecco, powracające ze swoim salonem do Bonarki po niecałym pół roku nieobecności. Nowy salon Ecco w Bonarka City Center o powierzchni ponad 100 mkw. mieści się na poziomie +1.

– Ecco jest lubianą i cenioną marką, której powrót do Bonarki z pewnością ucieszy naszych klientów. W wymiarze branżowym, wizerunkowym ponowne otwarcie salonu Ecco jest bardzo dobrym sygnałem świadczącym o tym, że Bonarka jest miejscem, w którym, z punktu widzenia najemcy, warto ulokować swój biznes – mówi Natalia Pradelska, Country Leasing Manager, TriGranit Management.

Ecco to firma rodzinna z siedzibą główną w Danii, zatrudniająca na całym świecie ponad 19,5 tys. ludzi 50 narodowości. Produkty Ecco można znaleźć w 1,1 tys. firmowych sklepach i 14 tys. innych punktach sprzedaży w 91 państwach.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition spółka TriGranit Management Polska zaprezentuje na stoisku 2.4. krakowskie centrum handlowe Bonarka City Center. Jesienna edycja SCF odbędzie się w dniach 17–18 września w warszawskim Centrum EXPO XX. Więcej informacji nt. Forum znajduje się TUTAJ.