Dastan
Dastan

Od 4 maja 2014 roku w Galerii Bronowice w Krakowie pojawi się nowy sklep  salon firmowy Dastan, własność rodzinnego przedsiębiorstwa, dynamicznie rozwijającego sieć swoich sklepów z ofertą modową dla mężczyzn.

Nowy salon w Galerii Bronowice zajmie lokal o powierzchni ok. 105 mkw. Dastan jest marką z 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji odzieży dla mężczyzn. Wykonywane przez nią garnitury, marynarki, koszule i dodatki powstają w Polsce, przy użyciu materiałów pochodzących od sprawdzonych krajowych i europejskich dostawców.

 Nowy najemca zasili ofertę kierowaną do męskiej części klientów, wzmacniając i uatrakcyjniając nasz tenant mix. Trzeba pamiętać, że Dastan, oprócz modnych wzorów, kojarzy się również z dobrą jakością produktów. Nasi klienci na pewno to docenią – mówi Iwona Sitko, dyrektor Galerii Bronowice.

Obecnie sieć Dastan tworzy 15 sklepów firmowych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Spółka rozwija zarówno sieć sklepów własnych, jak i partnerskich. W planach ma kolejne otwarcia. W czerwcu 2014 roku nowe salony pojawią się także we Wrocławiu oraz w Zabrzu.

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji. Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku; w pierwszy weekend odwiedziło ją ponad 90 tys. osób.