Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała w maju 2014 roku dołączą 2 nowe brandy. Umowy najmu powierzchni handlowej podpisała już firma Pepco, która otworzy swój pierwszy sklep w mieście oraz Opi One – jedyny salon pielęgnacji paznokci zlokalizowany w galerii handlowej w Bielsku-Białej.

Pepco  sieć samoobsługowych sklepów dyskontowych, oferujących produkty w atrakcyjnej cenie  poszerzy ofertę Gemini Park Bielsko-Biała, Centrum Handlowo-Rozrywkowego należącego do Gemini Holding. W salonie o powierzchni ponad 360 mkw. znajdzie się szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku. Będzie to pierwszy salon tej marki w mieście.

– Doceniając zmiany zachodzące w Centrum Gemini Park, podjęliśmy decyzję o otwarciu pierwszego sklepu Pepco w Bielsku-Białej właśnie w tym obiekcie. Dobrze dobrany mix najemców, rozbudowana i kompleksowa oferta to czynniki, które zdecydowały, że najlepiej oceniliśmy Gemini Park pośród innych obiektów handlowych w tym mieście. Cieszymy się, że już wkrótce klienci Gemini Park będą mogli robić zakupy w sklepie Pepco – mówi Marcin Stanko, dyrektor operacyjny, Pepco.

W maju ofertę obiektu poszerzy także Opi One  salon pielęgnacji paznokci autoryzowany marką Opi. W lokalu o powierzchni 40 mkw. firma oferować będzie pełen zakres usług w zakresie manicure oraz pedicure.

– Opi One to pierwszy salon pielęgnacji paznokci w Bielsku-Białej zlokalizowany w galerii handlowej. Wybraliśmy Gemini Park, ponieważ to przyjazny obiekt o dużym potencjale, który jest chętnie odwiedzany zarówno przez dorosłych, jak i młodszych klientów. A w naszym salonie znajdzie się kompleksowa oferta manicure oraz pedicure skierowana właśnie dla klientek z różnych grup wiekowych, które z pewnością będą zadowolone z jakości usług i produktów sygnowanych profesjonalną marką Opi – mówi Katarzyna Petrys, właściciel firmy Beauty Concept, do której należy salon Opi One.

W Gemini Park Bielsko-Biała niedawno zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu to ponad 40 tys. mkw. GLA, na której znajduje się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej. Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.

Obiekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 4.6. Więcej informacji o Forum TUTAJ.