Salon 4F
Salon 4F

Spółka OTCF 30 kwietnia otworzyła salon marki 4F w galerii handlowej Agora Bytom przy Placu Kościuszki 1. Jest to już 122. sklep sieci 4F. – Firma nie zwalnia tempa w poszerzaniu swojej sieci – W tym roku planowane są kolejne otwarcia oraz powiększanie powierzchni istniejących sklepów – powiedziała redakcji Retailnet Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. inwestycji i rozwoju OTCF sp. z o.o. (właściciela marki 4F).

Salon w Agorze Bytom mieścił się na poziomie pierwszym i zajmie 140 mkw. powierzchni całkowitej.

Lokalizacja sklepu została wybrana zgodnie ze strategią budowania sieci sprzedażowej marki 4F w najlepszych galeriach i centrach handlowych na terenie kraju. Obecnie w Polsce znajduje się już 122 salonów firmowych 4F oraz 2 marki 4Faces, a ich ilość sukcesywnie wzrasta.

Firma OTCF, właściciel marki, to producent odzieży i akcesoriów sportowych.  Oferta skierowana jest do osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również profesjonalistów oraz sportowców.

4F to marka należąca do firmy OTCF. W jej portfolio znajdują się również takie brandy, jak FOB, Outhorn, Tutto Bene oraz Wild Nature. 4F produkuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Kolekcje powstają w zgodzie z aktualnymi trendami mody, we współpracy ze sportowcami, którzy regularnie konsultują i testują powstające produkty. Firma systematycznie poszerza sieć punktów sprzedaży, opierając się zarówno na sklepach własnych, jak i punktach franczyzowych. Produkty firmy można kupić w również za pośrednictwem sklepu internetowego.