Balustrady Q-railing
Balustrady Q-railing

Projektujemy systemy balustrad – tym krótkim zdaniem Q-railing przedstawia się jako jeden z wystawców Shopping Center Poland w Warszawie. Choć zdanie to brzmi lakonicznie, znaczy więcej, niż by się mogło wydawać. Przedstawia firmę, która od 15 lat wciąż się rozwija, projektuje, wytwarza i dostarcza kompletne systemy balustrad na świecie. Od Nigerii po Indie, także w USA, Brazylii oraz w Polsce znaleźć można systemy firmy Q-railing.

W Polsce menadżer sprzedaży Bartosz Kretkowski wraz ze swoim zespołem przygotowują asortyment firmy Q-railing do prezentacji na Shopping Center Forum 2014. Z wyborem ponad 4 tys. produktów możliwości są nieograniczone.

– Zaprezentujemy głównie te systemy balustrad, które najlepiej pasują do centrów handlowych. Mamy duże doświadczenie w tym sektorze. Opieramy się na przykładach, w których wykorzystano nasze systemy, takich jak Galeria Sky Tower we Wrocławiu, Plaza Toruń, Galeria S w Siedlcach, P&C w Katowicach, H&M w Lublinie oraz wielu innych na całym świecie. Dostępny jest szerokie portfolio naszych systemów balustrad w każdej ilości – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Bartosz Kretkowski.

Jeśli zapytamy Bartosza Kretkowskiego, co się kryje za „Q”, odpowiedź jest prosta – jakość.

– I nie mam tu jedynie na myśli jakości produktów, lecz również bezpieczeństwo. W Q-railing przykładamy dużą wagę do tego aspektu, profesjonalnie testując nasze produkty, dzięki czemu klient może w pełni zaufać naszym standardom bezpieczeństwa. Najlepszym atutem firmy jest połączenie bezpieczeństwa z unikatowym wzornictwem, dużą różnorodnością systemów modułowych, szybką dostawą i najlepszym serwisem. Dlatego mamy idealną propozycję dla centrów handlowych, architektów oraz wykonawców – podkreśla.

Q-railing posiada doświadczenie w projektach dużej skali na całym świecie. Jednym z przykładów jest dostawa systemów balustrad na Stadion Maracanã w Brazylii. Na tym legendarnym stadionie, ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa i estetyki, podczas przebudowy na Mistrzostwa Świata w Brazylii 2014 i w 2016 po Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich wykorzystane zostały systemy Easy Glass.

– Tak właściwie, pierwszym dużym projektem stadionu, w którym użyto nasze produkty, był Stadion Miejski we Wrocławiu. Systemy balustrad wykorzystane w projekcie stadionu są również idealnym rozwiązaniem dla centrów handlowych. Są bezpieczne, transparentne i estetyczne i mają nowoczesne wzornictwo, z punktu widzenia architekta – dodaje Kretkowski.

– Aby mogli Państwo przekonać się o wysokiej jakości produktów Q-railing, serdecznie zapraszamy na nasze stoisko 7.1 na Shopping Center Forum oraz do nowego biura w Poznaniu, przy ul. Jeleniogórskiej. Zapraszamy również do zapoznania się ze stroną internetową www.q-railing.pl – mówi Bartosz Kretkowski.