Forbis Group: aranżacja salonu Armani Jeans
Forbis Group: aranżacja salonu Armani Jeans

Armani Jeans jest jedną z głównych linii odzieżowych domu mody Giorgio Armani. Butik marki otwarto w galerii Plac Unii City Shopping w Warszawie, a za jego wykonanie odpowiadała grupa Forbis.

– To niezwykły zaszczyt – komentuje Marcin Powierza z grupy Forbis. – Sprawowaliśmy nadzór nad zleceniem od momentu otrzymania koncepcji aranżacji, aż do końca prac wykończeniowych – dodaje.

Część materiałów potrzebnych do urządzenia butiku została sprowadzona prosto z Włoch, natomiast meble wykonane w Polsce pochodzą z fabryki Forbis Group. Wszystkie zostały stworzone zgodnie z kanonem wyznaczonym przez markę Armani.

Z zewnątrz przeszklony butik wita dużym logo marki w czerwonym kolorze. Wewnątrz natomiast dominuje elegancki granat i srebro – barwy, które są wyróżnikiem marki. Styl tego miejsca przypomina klimat wielkiego miasta. Zawieszone na ścianach lustra, skórzane i błyszczące elementy oraz srebrzystoszare pufy dodają chłodnemu, industrialnemu wnętrzu elegancji i splendoru, charakterystycznego dla marki Armani Jeans. Oświetlenie jest rozmieszczone tak, aby idealnie doświetlać wieszaki na ubrania i szklane półki.

Forbis Group jest pierwszą firmą spoza Półwyspu Apenińskiego tworzącą lokal tej włoskiej marki. Project Managerowie mieli za zadanie odtworzyć projekt zgodny ze standardami wyznaczonymi przez samego Giorgio Armaniego.

Forbis Group oferuje rozwiązania projektowe dla branży retail: zarówno punktów handlowo-usługowych, jak i części wspólnych w centrach handlowych. Zapewnia aranżację i ekspozycję produktów. Wykonuje i dostarcza wyposażenie sklepów, w tym meble sklepowe własnej produkcji.