CH Atrium Promenada
CH Atrium Promenada

W Centrum Handlowym Atrium Promenada otwarto nową placówkę medyczną sieci CM ENEL-MED. Oddział Promenada będzie 8. przychodnią w Warszawie i 3. zlokalizowaną w centrum handlowym. Z kolei 6 maja w centrum nastąpi otwarcie salonu odzieżowego Mint&Mint.

Przychodnia CM ENEL-MED zlokalizowana będzie na 6. piętrze Atrium Promenada, na powierzchni ponad 1,5 tys. mkw. W ofercie placówki znajdzie się szeroki zakres usług medycznych dla dzieci i dorosłych, w tym: pediatria, stomatologia oraz rehabilitacja (m.in. fizjoterapia i masaż leczniczy).

– Już 6 naszych placówek znajduje się po lewej stronie Wisły, jedna – w północnej części prawobrzeża. Wybór Pragi-Południe jako miejsca, w którym powstanie nowy oddział, był zatem oczywisty. Oddział Promenada pozwala dopełnić naszą obecność na mapie Warszawy, a tym samym ułatwić dostęp do usług klientom zamieszkującym tę część stolicy – mówi Adam Rozwadowski, prezes zarządu CM ENEL-MED.

– Zależy nam na zachowaniu wysokich standardów przyjęć pacjentów i dostępności oferowanych usług, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnej przychodni w Warszawie. Zatrudniamy w niej najlepszych lekarzy specjalistów, a wśród nich – co ważne – lekarzy operatorów z obu szpitali ENEL-MED. Nowoczesny punkt pobrań połączony z gabinetami zabiegowymi zapewnia maksymalną intymność i szybkość obsługi, które pacjenci wymieniają w badaniach satysfakcji jako najważniejsze atuty naszego centrum – dodaje.

Natomiast 6 maja br. w Atrium Promenada nastąpi otwarcie sklepu z casualową modą damską i męską Mint&Mint. Jest to marka ubrań skierowana do szukających bluz i koszulek, czyli ubrań z kategorii sport i relaks. W kolekcji dostępne są również elementy biżuterii. Nowy salon zajmie prawie 40 mkw. powierzchni i zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze Atrium Promenada.

W Polsce Atrium posiada 23 działające obiekty handlowe. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada i Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu, a teraz również Atrium Felicity w Lublinie. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 498 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi rozbudowę Atrium Copernicus w Toruniu.

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 Atrium Poland Real Estate Management zaprezentuje całe portfolio obiektów handlowych działających w Polsce. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych centrów handlowych udzielą przedstawiciele spółki na stoisku 6.2.