Galeria Rumia
Galeria Rumia

W związku z rekomercjalizacją trwającą w Galerii Rumia wielu najemców decyduje się przedłużyć umowy najmu na kolejne lata działalności w obiekcie.

Jak poinformowali przedstawiciele galerii, kolejnym sklepem, który przedłużył umowę najmu, jest Henry Moore, który zajmuje lokal mierzący ok. 75 mkw. znajdujący się na poziomie 0 galerii.

Marka Henry Moore to multibrandowy salon ekskluzywnej odzieży męskiej oraz dodatków. Kolekcje salonu zmieniają się kilkanaście razy w roku, co jest największym atutem marki, ponieważ klient może co miesiąc wybierać spośród ubrań i dodatków nowych kolekcji światowych firm i projektantów. W asortymencie sklepu znaleźć można zarówno odzież casualową, jak również propozycje bardziej klasyczne i biznesowe.

Także właściciel sklep Scarlett przedłużył umowę najmu z Galerią Rumia. Scarlett to lokal o powierzchni ponad 40 mkw. funkcjonujący w obiekcie od 2007 roku. Scarlett to salon ekskluzywnej odzieży damskiej, który swoim klientkom oferuje szeroki wybór sukien wieczorowych, futer, ale także dodatków w postaci apaszek czy torebek.

Scarlett to kolejny najemca Galerii Rumia, który obok Drogerii Natura, Henry Moore i kawiarni T.Deker przedłużył w ostatnim czasie umowę ze spółką z grupy Upside Property.

Do grona najemców Galerii Rumia dołączą także niebawem nowe marki, m.in. Neonet, KiK, Jysk, a w drugiej połowie roku pojawi się nowy operator spożywczy – Biedronka. Galeria Rumia, zarządzana przez Upside Property Management, to obiekt handlowy o powierzchni ponad 40 tys. mkw. z 460 miejscami parkingowymi.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. W obiekcie znajdują się 3 poziomy handlowe.

Do głównych najemców należą: C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann i CCC.