CH Port Rumia
CH Port Rumia

Do grona najemców zarządzanej przez Immochan galerii handlowej Auchan w Rumi dołączyła nowa marka. W obiekcie otwarto salon Ecco o powierzchni ponad 148 mkw. oferujący obuwie i dodatki.

Ecco to jedna z wiodących na świecie marek obuwia, obecna na polskim rynku od 1992 roku. Wśród najemców zarządzanej przez Immochan galerii są także inne marki oferujące obuwie – CCC, Deichmann, Centro, Ryłko czy Lasocki.

Jak już informowaliśmy, w ostatnich tygodniach do najemców Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan dołączył także punt sprzedaży eSmoking World. Salon otwarty 30 marca oferuje szeroki wybór papierosów elektronicznych. Nowy najemca zajął powierzchnię 30 mkw.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada blisko 2 tys. miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition na stoisku 4.4 będzie można poznać bliżej polskie projekty firmy Immochan. Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.