Pogodne Centrum w Oleśnicy

Od 16 maja br. mieszkańcy Oleśnicy będą mogli zrobić zakupy w Pogodnym Centrum, nowej inwestycji Rank Progress SA na Dolnym Śląsku.

Rank Progress otrzymał już pozwolenie na użytkowanie obiektu. Obecnie na terenie centrum trwają ostatnie przygotowania do otwarcia. Budowa Pogodnego Centrum ruszyła latem 2013 roku. Obiekt ma 7,7 tys. mkw. powierzchni najmu. Dla klientów przewidziano także parking na 250 miejsc.

Pogodne Centrum w Oleśnicy to kolejny z projektów Rank Progress z zakresu realizowania małoformatowych centrów handlowych w miastach liczących poniżej 50 tys. mieszkańców. W 2013 roku inwestor otworzył Pasaż Wiślany w Grudziądzu, a obecnie planuje realizację Parku Handlowego w Miejscu Piastowym k. Krosna.

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 roku. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Rank Progress tworzy grupę kapitałową obejmującą spółki celowe, poprzez które realizowane są poszczególne projekty. Istotnym atutem Grupy Rank Progress jest bank ziemi, w którego skład wchodzą grunty zlokalizowane na terenie całej Polski.