marcredo Center Kutno
marcredo Center Kutno

29 maja br. rozpocznie działalność w Kutnie centrum handlowo-usługowe marcredo Center Kutno. W ofercie obiektu o powierzchni najmu 16 tys. mkw. znajdzie się ok. 33 sklepów w części galeryjnej i 6 sklepów w sąsiadującym parku handlowym. Inwestorem i deweloperem obiektu jest spółka elbfonds Development.

Uroczyste otwarcie centrum potrwa 4 dni: od 29 maja do 1 czerwca.  W obiekcie znajdą się m.in. salony: H&M, Mohito, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, KiK, Cross Jeans, salon sportowy Martes Sport oraz sklep z biżuterią Briju. Obuwie i galanterię będzie można kupić w sklepie CCC. W ofercie centrum pojawi się również drogeria Rossmann, market z meblami i artykułami dekoracyjnymi Jysk, a ofertę uzupełni market elektroniczny MediaExpert. Operatorem spożywczym jest MarcPol. W strefie usługowej znajdą się sala zabaw dla dzieci Jupi Park, sklep zoologiczny Leopardus, apteka Benefactor i salonik prasowy Kolporter.

Centrum, zaprojektowane przez biuro architektoniczne Autorskie Pracownie Architektury, dysponuje ponad 400 miejscami parkingowymi. Obiekt jest zlokalizowany przy ul. Kościuszki 73, w bliskim sąsiedztwie Europejskiego Centrum Małej Ligi Baseballowej oraz Aquaparku Kutno, zaledwie 1,5 km od ścisłego centrum miasta.

Po raz kolejny elbfonds Development będzie wystawcą Shopping Center Forum. Podczas jesiennej edycji Forum spółka zaprezentuje obiekty handlowe marcredo Center na stoisku 5.5. W ciągu najbliższych 4 lat elbfonds Development planuje zainwestować w Polsce nawet 0,5 mld euro. W ramach tej inwestycji powstać ma do 40 obiektów handlowych w mniejszych miastach.