PH Eden w Zgorzelcu
PH Eden w Zgorzelcu

Firma CBRE została wybrana na zarządcę i wyłącznego agenta odpowiedzialnego za wynajem Parku Handlowego Eden w Zgorzelcu.

Park Handlowy Eden to centrum handlowe zlokalizowane w Zgorzelcu przy ul. Jeleniogórskiej 40. Całkowita powierzchnia obiektu to ok. 10,4 tys. mkw. Głównymi najemcami parku handlowego Eden są m.in. Jysk, Martes Sport, Mohito, Pepco, Takko, Centrum Chińskie oraz salony meblowe Lord i Abra. Właścicielem centrum jest firma Abercromby sp. z o.o.

CBRE zarządza w Polsce 30 nieruchomościami biurowymi, handlowymi, magazynowymi i wielofunkcyjnymi o łącznej powierzchni ponad 700 tys. mkw. CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2013), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 44 tys. pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 350 biurach na całym świecie.

Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Firma CBRE zaprezentuje swoje inwestycje podczas najbliższej edycji Shopping Center Forum 2014. Ze szczegółami oferty firmy będzie można zapoznać się na stoisku 6.3. Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.