supplite subskrypcja

W kwietniu wystartował pierwszy w Polsce sklep internetowy umożliwiający zakup kosmetyków, soczewek kontaktowych i suplementów diety w modelu abonamentowym.

subskrypcja supplite
Nowy system subskrypcji Supplite pozwala na zamówienie regularnych dostaw kosmetyków

System subskrypcji Supplite pozwala na stworzenie własnego zestawu produktów, których regularnie używamy, a których zużycie w skali miesiąca można łatwo oszacować. Zindywidualizowana przesyłka zawierająca wybrany zestaw produktów jest co miesiąc dostarczana pod wskazany adres. W asortymencie Supplite znajdują się m.in. kosmetyki, środki higieniczne dla kobiet, produkty dla dzieci, maszynki do golenia, prezerwatywy, suplementy diety oraz soczewki kontaktowe. „Tworząc Supplite kierowaliśmy się przykładami podobnych serwisów zagranicznych np. Dollarshaveclub.com, honest.com czy leparcel.com” – powiedział Evigo Józef Banaś, General Manager Supplite.

Abonament dla zabieganych i zapominalskich

„Częstotliwość stosowania niektórych produktów powoduje, że zużywają się one w regularnych odstępach. Są to najczęściej kosmetyki pierwszej potrzeby (np. pasta do zębów, dezodorant) lub produkty, takie jak soczewki kontaktowe. Trudno nam się bez nich obyć, a jednocześnie nie zawsze pamiętamy, by uzupełnić zapas, gdy się kończą. Rozwiązaniem jest system abonamentowych zakupów. Skoro i tak cały czas używamy pewne produkty, dlaczego nie zapewnić sobie stałej dostawy do domu? – tłumaczy Józef Banaś. „Kosmetyki w abonamencie to wygodne rozwiązanie dla zapracowanych osób – nie muszą one tracić czasu na dojazd do sklepu i zakupy podstawowych produktów codziennego użytku. Raz wybrany zestaw dostarczany jest regularnie pod wskazany adres. System oczywiście pozwala na modyfikację zamówień, w każdym momencie można także zrezygnować z subskrypcji” – dodaje.

Subskrypcja zza oceanu

System subskrypcji doskonale sprawdza się w Stanach Zjednoczonych. W abonamencie można zamawiać tam maszynki do golenia, środki higieniczne dla kobiet, prezerwatywy, a nawet buty. W Polsce znane są natomiast subskrypcje pudełek z mini produktami kosmetycznymi i próbkami (np. GlossyBox czy ShinyBox). W ich przypadku zamawiający nie ma wpływu na dobór kosmetyków i odbiera gotowy zestaw niespodziankę. Subskrypcja Supplite jest natomiast praktyczną odpowiedzią na realne, codzienne potrzeby. Zamawiający otrzymuje wyłącznie wybrane przez siebie produkty, które faktycznie regularnie stosuje i zużywa. „Dostawy realizowane są przez Pocztę Polską, InPost oraz kuriera. Przy zamówieniach powyżej 65zł wysyłka przez Pocztę Polską oraz Paczkomat InPost jest darmowa. Natomiast darmowa przesyłka kurierska obejmuje zamówienia powyżej 90zł” – powiedział Evigo Józef Banaś. „Umożliwiamy płatność poprzez kartę płatniczą, PayPal oraz szybkie przelewy” – dodał.

Supplite powstało z myślą o osobach aktywnych, ceniących wygodę i swój czas. To rozwiązanie zarówno dla zapracowanych singli, jak i zabieganych młodych matek. Twórcy Supplite zapowiadają, że będą aktywnie reagować na potrzeby klientów i rozszerzać asortyment uzupełniając go zgodnie z sugestiami o kolejne produkty.

Główny magazyn Supplite znajduje się w Krakowie. Wysyłki realizuje Poczta Polska, InPost, w tym Paczkomaty oraz serwis Apaczka. Firma dzierżawi serwer dedykowany w firmie hostingowej Kei.pl. W zakresie IT obsługą zajmuje się Bold Brand Commerce.