Salon Fullah Sugah, Fashion Island
Salon Fullah Sugah, Fashion Island

Na przełomie maja i czerwca firma Fashion Island D.C., oficjalny przedstawiciel greckiej marki Fullah Sugah w Polsce, we współpracy z firmą Make Business otwiera 3 kolejne sklepy nowej na polskim rynku marki.

– Pierwsze 2 sklepy Fullah Sugah zostaną otwarte w Zamościu oraz Chełmie, a następny znajdzie się w CH Europa Centralna w Gliwicach. Sklepy będą miały powierzchnie kolejno 150 mkw., 250 mkw. oraz 350 mkw. i będzie można w nich znaleźć pełną ofertę marki Fullah Sugah – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Sławomir Boroń z Fashion Island.

O planach debiutu marki Fullah Sugah informowaliśmy już w październiku 2013 roku. Obecna strategia tego brandu przewiduje zwiększenie dostępności produktów poprzez ekspansję na nowe rynki. Stąd też decyzja o nawiązaniu współpracy z Fashion Island i wprowadzenie marki na nasz rynek. Sieć sprzedaży w Polsce będzie budowana poprzez salony franczyzowe. Oferta kierowana jest głównie do miast powyżej 50 tys. mieszkańców. Idealna lokalizacja to topowe centrum handlowe i lokal o powierzchni od 100 mkw.

Fullah Sugah to sieć sklepów oferujących akcesoria modowe. Obecnie poza akcesoriami oferuje ona buty oraz ubrania dla kobiet. Marka poza Grecją jest dostępna na Ukrainie, Cyprze, w Albanii, Turcji, Izraelu, we Włoszech oraz w Libanie. Kilka miesięcy temu marka otworzyła swój pierwszy sklep w Rosji w największym centrum handlowym w Europie, a do końca roku zostaną otwarte pierwsze sklepu Fullah Sugah w Bułgarii, Rumunii, Słowacji oraz w Niemczech.

Fashion Island, jak już informowaliśmy, we współpracy z Make Business wprowadziła do Polski już takie brandy, jak Attrattivo oraz SAM 0-13. Firma jest także przedstawicielem w Polsce takich marek, jak Bsb Fashion, Pink Woman oraz włoskiej marki Bartolucci.