Wizualizacja Shopin
Wizualizacja Shopin

Budner Investment otwiera pierwszy z obiektów sieci pasaży handlowych Shopin i przygotowuje się do nowych inwestycji. Swoje projekty spółka zaprezentuje podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.

– Otwarcie obiektu zaplanowaliśmy na 12 czerwca. Na kilka miesięcy przed otwarciem obiekt był już w całości skomercjalizowany. W garwolińskim parku handlowym swoje sklepy otworzą m.in. supermarket Netto, sieć drogerii Rossmann oraz sklep obuwniczy CCC – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet prezes firmy Budner Investment Bartosz Kazimierczuk.

Netto w garwolińskim obiekcie zajmie największą powierzchnię 1,2 tys. mkw., Rossmann blisko 380 mkw., a salon CCC – 345 mkw.

– Parki handlowe Shopin są przeznczone zarówno dla sieciowych najemców z branż spożywczej, obuwniczej czy drogeryjnej, jak i dla lokalnych najemców, którzy doskonale uzupełnią ofertę obiektu o znane na lokalnych rynkach produkty – dodaje Bartosz Kazimierczuk.

Budowę pierwszego Shopin w Garwolinie spółka rozpoczęła pod koniec ubiegłego roku. Format pasaży handlowych pod nazwą Shopin to centra typu convenience. Ich kluczową cechą jest zawsze dobra lokalizacjach przy głównych drogach oraz kompleksowa oferta. Specyficzny dla budowy obiektów  jest parterowy pawilon z wygodnym oddzielnym wejściem do każdego sklepu, bezpośrednio z parkingu.

Docelowo spółka zamierza zainwestować w budowę ok. 70 parków handlowych w ciągu kilku najbliższych lat. W tym roku ruszy jeszcze Shopin Łódź Nowosolna. Obecnie w przygotowaniu jest już kolejnych 10 obiektów.

– Jesteśmy bardzo dumni, bowiem w relatywnie krótkim czasie udało nam się stworzyć rozpoznawalną markę i zrealizować pierwsze projekty. W rozmowach z najemcami znajdujemy potwierdzenie co do wyboru lokalizacji i ogólnego konceptu naszych pasaży. Intensywnie pracujemy nad kolejnymi projektami, m.in w Mrągowie, Pleszewie i Bartoszycach – podsumowuje prezes Budner Investment.

Spółka Budner Investment specjalizuje się w nabywaniu nieruchomości inwestycyjnych, koordynacji procesów administracyjnych i w budowie obiektów handlowo-usługowych. Swoje projekty zaprezentuje podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 4.1. Więcej informacji o Forum TUTAJ.