CH Atrium Felicity

Atrium Felicity cały czas uzupełnia swoją ofertę. Już wkrótce nastąpi otwarcie salonu odzieżowego Medicine o powierzchni 224 mkw. i salonu marki Solar, który zajmie 176 mkw. W ostatnim czasie do grona najemców dołączyli również najemcy: Bartek, salon z modą męską marki Dastan oraz salon La Panthera.

Do grona najemców Atrium Felicity dołączyła też znana wśród lublinian kwiaciarnia Rikka. Kwiaciarnia dostarcza kwiaty na terenie Lublina i okolic, a także współpracuje z firmą e-kwiaty, która doręcza kwiaty na terenie całego kraju oraz za granicą. Kwiaciarnia powstała w formie wyspy sprzedażowej o powierzchni 6 mkw.

Atrium Felicity otworzyło swoje drzwi dla klientów 20 marca br. Na 75 tys. mkw. powierzchni handlowej dostępnych jest ponad 100 sklepów najpopularniejszych marek oraz marek, które do tej pory nie było w Lublinie. Są to m.in.: Auchan, Saturn, Zara, Pull&Bear, Bershka, Martes Sport, Massimo Dutti, New Yorker, C&A, Tommy Hilfiger, Hebe czy Super-Pharm. W nieco ponad miesiąc od otwarcia centrum handlowe przy Al. Witosa 32 odwiedziło milion klientów.

Powierzchnia najmu galerii wynosi 75 tys. mkw. W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. Do ich dyspozycji zmotoryzowanych klientów przewidziano 3,1 tys. miejsc postojowych na funkcjonalnych parkingach naziemnych i podziemnych.

W Polsce Atrium posiada 23 działające obiekty handlowe. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu, a teraz również Atrium Felicity w Lublinie. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 498 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi rozbudowę Atrium Copernicus w Toruniu.

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 Atrium Poland Real Estate Management zaprezentuje całe portfolio obiektów handlowych działających w Polsce. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych centrów handlowych udzielą przedstawiciele spółki na stoisku 6.2.