Restauracja Olimp
Restauracja Olimp

10 maja rozpoczęła działalność 21. restauracja sieci Olimp. Nowy punkt znajduje się w Centrum Handlowym Ferio w Koninie. To już 4. w tym roku otwarcie (po Jankach, CH Atrium Felicity w Lublinie i Galerii Amber w Kaliszu).

Właścicielami nowej restauracji są franczyzobiorcy prowadzący restaurację Olimp w Galerii Solnej w Inowrocławiu. Obecnie grupa Gastromall posiada 11 własnych restauracji Olimp oraz 10 franczyzowych w najbardziej uczęszczanych galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. Marka Olimp jest siecią oferującą jedzenie na wagę.

Grupa Gastromall nieustająco poszukuje franczyzobiorców na terenie całej Polski . Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji. Z uwagi na szybki rozwój sieci Olimp poprzez franczyzę, wdrażana jest platforma online, ułatwiająca partnerom biznesowym grupy i franczyzobiorcom prowadzenie lokali oraz codzienne zarządzanie restauracją. Projekt ma na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy centralą a jednostkami franczyzowymi a także zwiększenie potencjału marki Olimp oraz innych brandów grupy poprzez efektywne i sprawne zarządzanie.

Restauracje Olimp można znaleźć m.in. w Centrum Handlowym Atrium Felicity w Lublinie, CH Krokus w Krakowie, CH Europa Centralna w Gliwicach czy Galerii Rzeszów. Ponadto właściciel sieci ma podpisane umowy najmu pod restauracje Olimp w CH Łacina w Poznaniu, CHR Sukcesja w Łodzi i Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

W połowie lutego grupa Gastromall wprowadziła na rynek nowy koncept pod marką Companeros. Ale Meksyk!, oferujący najpopularniejsze potrawy kuchni meksykańskiej przyrządzane na indywidualnie zamówienie klienta.

Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych, w tym najbardziej rozpoznawalnych konceptów: Olimp oraz Lovit.