Salon Ecco w CH Auchan Komornik
Salon Ecco w CH Auchan Komornik

W Centrum Handlowym Auchan Komorniki otwarto sklep Ecco. Nowa marka dołączyła do grona najemców zarządzanej przez Immochan galerii handlowej 9 maja. Salon zajmuje powierzchnię 112 mkw.

Obecnie produkty Ecco można znaleźć w 4 tys. salonów sprzedaży w ponad 90 krajach na całym świecie. W Polsce siecią zarządza Ecco EMEA Sales SE, Spółka Europejska oddział w Polsce. Obecnie na naszym rynku posiada ponad 100 placówek.

Ecco dołączyło do grona innych salonów obuwniczych Centrum Handlowego Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu. Wśród najemców zarządzanej przez Immochan galerii są już takie lokale jak CCC, Deichmann, Ryłko czy Bartek.

Centrum Handlowe Auchan Komorniki o powierzchni 45 tys. mkw. GLA mieści się w Poznaniu, przy ul. Głogowskiej 432. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 50 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy CH Auchan Komorniki mieszczą się: hipermarket Auchan, hipermarket budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin, Norauto, myjnia samochodowa i stacja paliw. W obiekcie dostępny jest bezpłatny parking z 2,5 tys. miejscami. Kompleks został otwarty w maju 2001 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition na stoisku 4.4 będzie można poznać bliżej polskie projekty firmy Immochan.