Płatności online

Operator płatności PayLane wprowadził do swojej oferty nowe rozwiązania płatności mobilnych dla systemów Android oraz iOS. Sprzedawcy będą mogli korzystać z integrowanych metod płatności dla zakupów dokonanych poprzez swoją aplikację.

Gdański PayLane stworzył specjalne kody z myślą o sprzedawcach i firmach z własnymi aplikacjami mobilnymi. Klienci będą mogli dokonać płatności bez wychodzenia z aplikacji. Wystarczy wybrać produkty, wpisać dane, i złożyć zamówienie.

Jedno rozwiązanie dla wszystkich

E-sklepy i firmy z istniejącymi już stronami lub sklepami w wersji mobilnej mogą użyć formularza do płatności mobilnych. Formularz ten dostosowuje się do urządzenia pokazując wszystkie preferowane formy płatności. Dzięki temu, sprzedawca nie musi wprowadzać unikalnych rozwiązań dla różnych tabletów czy smartfonów. Klienci zostaną automatycznie przekierowani do bezpiecznego formularza lub za pośrednictwem API, wpłaty będą przyjmowane bezpośrednio na stronie.

Szeroka oferta PayLane

Poprzez PayLane, klienci mają dostęp do ponad 30 metod płatności. Serwis przyjmuje także płatności w 160 walutach całego świata. Posiadacze stron internetowych mają do wyboru mobilną wersję formularza płatniczego PayLane lub dokonanie płatności bezpośrednio na swojej stronie mobilnej.

PayLane jest dostawcą usług płatności online, który pomaga e-biznesom na globalny rozwój swoich projektów. Poza najpopularniejszymi metodami płatności, takich jak karty kredytowe i debetowe, przelewy czy PayPal, PayLane oferuje także rozwiązania charakterystyczne dla wszystkich regionów Europy.