Market Jula
Market Jula

Od początku działalności w Polsce, czyli od listopada 2011, sieć multimarketów Jula otworzyła 11 sklepów. Aktualnie marka jest obecna w 10 miastach w Polsce: Bielsku-Białej, Gdańsku, Gliwicach, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Słupsku, Szczecinie, Warszawie (2 sklepy) i Wrocławiu i poszukuje nowych lokalizacji.

– Naszą polityką jest wyłącznie wynajmowanie powierzchni, a nie zakup, co przy tak szybkim rozwoju i związanymi z nim olbrzymimi nakładami inwestycyjnymi jest raczej zrozumiałe. Na tym etapie stawiamy na sprawdzone, przyciągające klientów obiekty i lokalizacje w dużych miastach – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Daniel Adamiuk, Country Manager sieci Jula.

Jak zapowiadają przedstawiciele sieci, multimarkety Jula będą się pojawiały w kolejnych miastach mających powyżej 200 tys. mieszkańców.

– Chcemy być obecni w każdym z takich miast, a jest ich 40, i jesteśmy przekonani, iż mamy szanse zaistnieć we wszystkich. Zatem możemy tu już niedługo prowadzić przeszło 50 sklepów. Mamy także bardzo wyraźnie określone parametry dotyczące naszych sklepów np. powierzchnia multimarketu nie powinna przekraczać 3 tys. metrów – dodaje Daniel Adamiuk.

Jula – szwedzka sieć multimarketów – posiada w Polsce obecnie 11 sklepów. W ofercie sklepów są m.in.: wyposażenie domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie Jula znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas, m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze.