Salon Diverse w Poznań Plaza
Salon Diverse w Poznań Plaza

Do grona najemców galerii Poznań Plaza dołączyła marka Diverse. Salon urządzony jest na powierzchni 167 mkw. na parterze centrum. Poznań Plaza jest zarządzany przez Klepierre Management Polska sp. z o.o.

Za rozwój sieci sklepów Diverse jest odpowiedzialna spółka Etos. Firma jest producentem odzieży casual i streetwear, w swoim portfolio posiada m.in. marki: Diverse, CLTN, Iridium. Diverse posiada sieć ponad 190 sklepów oraz sklep internetowy.

Poznań Plaza harmonijnie łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Na terenie galerii znajduje się supermarket Piotr i Paweł, wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii Komputronik Megastore oraz około 130 butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej oraz obuwia, jak również wiele punktów usługowych. Poznań Plaza to także 10 sal kinowych, w tym jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX. Po udanych zakupach można skorzystać z oferty restauracji oraz odpocząć przy filiżance kawy w jednej z licznych kawiarni. W obiekcie dostępny jest bezpłatny pięciokondygnacyjny parking przeznaczony na 750 samochodów, dodatkowo wsparty przez 300 miejsc parkingowych na zewnątrz obiektu.

Grupa Kapitałowa Klepierre jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 13 krajach Europy. W Polsce posiada 7 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza, Kraków Plaza oraz Rybnik Plaza, które są zarządzane przez spółkę Klepierre Management Polska sp. z o.o. Większość centrów handlowych jest zlokalizowana w centralnych punktach miasta i łączy rozrywkę, handel oraz usługi.