food

Portal Kwit.pl usprawnił funkcjonowanie swoich dwóch bezpłatnych usług: Kwit asystent oraz powiadomienia o cenach.

Wirtualny asystent Kwit.pl jest rozszerzeniem dla przeglądarek internetowych (jako wtyczka plug-in). Pozwala on na bieżąco monitorować ceny przeglądanych w sieci produktów spożywczych. Za każdym razem, gdy będzie wyświetlana strona danego towaru w e-delikatesach, asystent zakupów poinformuje o cenach w innych sklepach (dzięki czemu można skorzystać z najtańszej oferty i tym samym zaoszczędzić).  Baza produktów jest na bieżąco aktualizowana, tym samym użytkownik ma zawsze dostęp do świeżych informacji. Asystent na portalu Kwit.pl aktualnie jest dostępny jako rozszerzenie dla przeglądarek: Google Chrome, Opera oraz Firefox.

Z kolei powiadomienia o cenach to informacje dotyczące zmiany cen produktów, które użytkownicy otrzymują automatycznie drogą elektroniczną. Alert wskazuje zmianę ceny, jaka wystapiła w interesującym użytkownika obszarze. Dzięki temu widać,  o ile tańszy bądź droższy jest obecnie interesujący klienta produkt. Aby rozpocząć korzystanie z usługi, wystarczy znaleźć w serwisie produkt i na dole pod opcją “Zapisz się na powiadomienia o cenach” wpisać swój adres e-mail. Serwis automatycznie będzie informował użytkowników, gdy cena ulegnie zmianie.

Serwis Kwit.pl to internetowa porównywarka cen produktów FMCG ze wszystkich największych e-marketów w Polsce. Pozwala ona na dokonywanie zakupów bez przechodzenia do serwisu docelowego sklepu (wystarczy jedno konto do obsługi wszystkich e-sklepów).

Portal aktualnie współpracuje z czołowymi internetowymi marketami takimi jak: Tesco, DoDomku.pl, BDSklep.pl, MarketBio.pl, czy też Tadex24.