Bonarka City Center
Bonarka City Center

Po fali kwietniowych otwarć salonów z odzieżą dla panów do grona najemców krakowskiego centrum Bonarka City Center dołącza kolejny przedstawiciel tego segmentu: Celio.

– Umowa najmu podpisana została na lokal o powierzchni 225 mkw., który mieści się na poziomie 0. Salon Celio w Bonarka City Center jest pierwszym sklepem tej marki na krakowskim rynku. Cieszy nas, że po raz kolejny najemca debiutujący w Krakowie decyduje się na współpracę z Bonarką. To świadczy o silnej i ustabilizowanej pozycji konkurencyjnej naszego centrum – komentuje Natalia Pradelska, Country Leasing Director, TriGranit Management Polska.

Celio to marka dedykowana mężczyznom. Istnieje od 1985 roku i ubiera klientów w ponad 60 krajach na 5 kontynentach. Aktualnie sieć Celio liczy ponad 1000 sklepów i stale się rozwija. Co roku firma sprzedaje 35 mln artykułów, a roczne obroty na wszystkich rynkach wynoszą około 800 mln euro. Obecnie Celio posiada w Polsce 5 sklepów. Jak informowała portal Retailnet Jérôme Poussin, Manager Celio odpowiedzialny za rejon Europy Centralnej – Celio planuje otworzyć około 35 sklepów w Polsce

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition spółka TriGranit Management Polska zaprezentuje na stoisku 2.4. centrum handlowe Bonarka City Center. Jesienna edycja SCF odbędzie się w dniach 17–18 września w warszawskim Centrum EXPO XX. Więcej informacji nt. Forum znajduje się TUTAJ.