Renata Kusznierska, Senior Director, Head of Retail – CEE w firmie DTZ
Renata Kusznierska, Senior Director, Head of Retail – CEE w firmie DTZ

– Targi Shopping Center Forum to dla firmy DTZ – globalnego lidera w zakresie usług na rynku nieruchomości – jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych roku. Jest to miejsce spotkań dla całego rynku nieruchomości handlowych cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród firm z Polski oraz z całego regionu CEE – powiedziała portalowi Retailnet Renata Kusznierska, Senior Director, Head of Retail – CEE.

– DTZ pośredniczy w wynajmie powierzchni handlowych, więc podjęcie decyzji o aktywnym uczestnictwie w targach jest naturalne. Nasza firma już po raz drugi będzie czynnie brała udział w tym spotkaniu. Z ramienia DTZ zaprezentujemy projekty centrów handlowych naszych klientów tj; projekt GTC – Galeria Północna w Warszawie, Galeria Metropolia w Gdańsku, Ghelamco – Plac Vogla, Pasaż Tukanów, Prochownia Łomianki czy też Centrum Łopuszańska.

– Obecnie rynek centrów handlowych stawia wiele wyzwań przed inwestorem. Zanim projekt zostanie skomercjalizowany, wymaga zwiększonej analizy i zaangażowania. W związku z tym chcemy aktywnie uczestniczyć w Shopping Center Forum 2014, aby promować najlepsze praktyki, projekty naszych klientów i oczywiście DTZ, który dostarcza klientom biznesowym, najemcom powierzchni komercyjnych oraz inwestorom kompleksowych usług, w skład których prócz wymienionego pośrednictwa w wynajmie powierzchni handlowych wchodzą zintegrowane usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami, doradztwo inwestycyjne, wyceny i doradztwo budowlane – dodała Renata Kusznierska.

Podczas wrześniowych targów Shopping Center Forum 2014 z ekspertami firmy doradczej DTZ będzie można spotkać się na stoisku nr 4.2.