Sadyba Best Mall
Sadyba Best Mall

Zarząd Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sadyba Best Mall w Warszawie poinformował, iż do grona najemców centrum dołączyły dwie kolejne marki – salon jubilerski Yes oraz restauracja North Fish.

Pierwsza to działająca niemal od 30 lat na rynku biżuterii firma Yes, której nowy salon o powierzchni 67 mkw. znajduje się na parterze centrum. Drugi nowo otwarty lokal, restauracja North Fish, stanowi uzupełnienie istniejącej już oferty gastronomicznej strefy foodcourt na pierwszym piętrze.

– Sadyba Best Mall, dzięki stałym działaniom w kierunku optymalnego doboru lokali komercyjnych, cieszy się dużą popularnością wśród klientów, szczególnie z południowej części Warszawy. Jesteśmy przekonani, że nowi najemcy przyczynią się jeszcze bardziej do zwiększenia atrakcyjności oferty naszego centrum handlowego. W Sadyba Best Mall klienci mogą nie tylko dokonać różnorodnych zakupów, ale również smacznie zjeść w jednej z restauracji czy skorzystać z aktualnego repertuaru filmowego dostępnego na 12 ekranach kinowych Cinema City oraz jedynego, jak na razie w Warszawie, kina Imax. Aktywnych i dbających o kondycję zapraszamy do odwiedzenia klubu fitness Pure Jatomi – komentuje w rozmowie z portalem Retailnet Elżbieta Werner, dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sadyba Best Mall.

Centrum Handlowe Sadyba Best Mall zlokalizowane jest na Sadybie, przy ul. Powsińskiej 31. W ofercie galerii znajdują się marki takie jak m.in. H&M, Tchibo, Rossmann, Empik, Blikle. Sadyba Best Mall oferuje 90 sklepów i 980 miejsc parkingowych. Powierzchnia handlowa obiektu to blisko 23 tys. mkw. Obiekt rocznie odwiedza ponad 7 mln. osób.

Sadyba Best Mall jest zarządzana przez Klepierre Management Polska sp. z o.o.