Galeria Wisła
Galeria Wisła

15 maja Galeria Wisła wzbogaciła się o nowego najemcę. Na parterze galerii w lokalu o powierzchni blisko 38 mkw. w sąsiedztwie salonu Giacomo Conti i Atelier Sukien Ślubnych rozpoczął swoją działalność salon marki Marilyn. Salon marki uzupełni ofertę już funkcjonujących w galerii marek oferujących bieliznę: Triumph, Calzedonia, Corin i Vessa.

Marka Marilyn powstała w 1992 roku. Firma w przeciągu 20 lat działalności sukcesywnie budowała i umacniała swoją pozycję w branży pończoszniczej. Firma systematycznie rozwija sieć punktów sprzedaży – salony Marilyn (obecnie ponad 30) znajdują się na terenie największych polskich miast, takich jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk czy Kraków. Produkty cieszą się dużym uznaniem również za granicą – marka współpracuje z kontrahentami z USA, Niemiec, Włoch, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Ukrainy, Rumunii, Estonii, Białorusi, Łotwy czy Litwy. Marilyn posiada również certyfikat ISO 9001:2009, odnoszący się do systemu zarządzania jakością przedsiębiorstwa.

Zarządzana przez CREAM Galeria Wisła mieści się w samym centrum największej dzielnicy Płocka – Podolszycach. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tys. osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 min jazdy samochodem to 203 tys. potencjalnych klientów. Galeria Wisła zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulic: Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II, w otoczeniu największych płockich osiedli. Obiekt działa od listopada 2008 roku.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań deweloperskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multifunkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu „stand alone”.