Salon Adidas i Reebok w Galerii Wisła

 

Salon Adidas i Reebok w Galerii Wisła
Salon Adidas i Reebok w Galerii Wisła

Podczas Shopping Center Forum 2014 będzie można spotkać się i porozmawiać na temat współpracy z przedstawicielami firmy Adidas Poland sp. z o.o. Obecnie spółka posiada w Polsce prawie 50 salonów prowadzonych przez franczyzobiorców współpracujących z firmą Adidas Poland, a także kilka salonów własnych.

– Nasza firma regularnie bierze udział we wszystkich edycjach Shopping Center Forum. Przede wszystkim dlatego, że jest to świetna okazja do spotkania się z zarządcami i deweloperami centrów handlowych, w których już działają nasze salony lub w których planujemy kolejne otwarcia – mówi w rozmowie z Retailnet Robert Mazur, Key Account Manager w firmie Adidas Poland sp. z o.o.

– Shopping Center Forum to też dobra okazja do bliższego zapoznania się z projektami centrów handlowych, które są planowane lub już powstają w naszym kraju. Dzięki Forum można spotkać się ze wszystkimi osobami odpowiedzialnymi za rozwój rynku centrów handlowych w jednym miejscu i czasie. To duże udogodnienie – dodaje Robert Mazur.

Jak już informowaliśmy, ostatnie otwarcia salonów Adidas miały miejsce w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni, CH Magnolia Park we Wrocławiu, Galerii Sfera w Bielsko-Białej oraz Galerii Mazovia w Płocku.

Obecnie w Polsce działa 47 salonów prowadzonych przez franczyzobiorców współpracujących z firmą Adidas Poland sp. z o.o., odpowiedzialną za rozwój sieci. Spółka prowadzi także 3 własne salony regularne Adidas, które znajdują się w galerii handlowej Złote Tarasy, Galerii Mokotów w Warszawie oraz Centrum Handlowym Stary Browar w Poznaniu. Ponadto w skład salonów własnych spółki wchodzą także 2 salony NEO by Adidas (CH Arkadia w Warszawie i CH Poznań City Center) oraz sklepy mieszczące się w centrach outletowych. Marka Adidas należy do spółki Adidas AG.

Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.