marcredo Center Kutno
marcredo Center Kutno

29 maja nastąpi otwarcie centrum handlowo-usługowego marcredo Center Kutno przy ul. Kościuszki 73. W tym dniu po raz pierwszy klienci zrobią zakupy w kilkunastu nowych sklepach.

W marcredo Center Kutno pojawi się po raz pierwszy, zapowiadany przez elbfonds, rewolucyjny projekt restauracji Funky Jane. Jest to nowatorska koncepcja gastronomiczna opracowana ekskluzywnie dla marki marcredo przez renomowanego hamburskiego restauratora i jego belgijskiego partnera. W Kutnie realizowany jest pierwszy etap rozwoju projektu Funky Jane, kolejne otwarcia planowane są jeszcze w tym roku.

W marcredo Center Kutno znajdą się m.in. salony modowe: H&M, Mohito, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, KiK, Cross Jeans, salon sportowy Martes Sport oraz sklep z biżuterią Briju. Obuwie i galanterię będzie można kupić w sklepie CCC. W centrum pojawią się również drogeria Rossmann, market z meblami i artykułami dekoracyjnymi Jysk, a ofertę uzupełni market elektroniczny Media Expert. Operatorem spożywczym jest MarcPol. W strefie usługowej znajdą się sala zabaw dla dzieci Jupi Park, sklep zoologiczny Leopardus oraz salonik prasowy Kolporter.

Firma Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu oraz od 1 kwietnia br. zarządza nieruchomością.

– Wszystkie prace wykończeniowe przebiegają zgodnie z harmonogramem. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Kutna i okolic na uroczyste otwarcie oraz towarzyszące temu liczne atrakcje – mówi Kamila Kiersikowska, zarządca galerii z firmy Cushman & Wakefield.

Inwestorem i deweloperem obiektu jest spółka elbfonds Development. 29 maja o godz. 8.45, po uroczystym przecięciu wstęgi przez Stephana Grohta, założyciela i właściciela elbfonds Development, drzwi marcredo Center Kutno otworzą się dla mieszkańców Kutna. Uroczyste otwarcie marcredo Center potrwa 4 dni: od czwartku 29 maja do niedzieli 1 czerwca.