Funky Jane
Funky Jane

Marka gastronomiczna Funky Jane zadebiutuje na polskim rynku i jeszcze w tym roku otworzy pierwsze lokale w centrach handlowych należących do elbfonds Development.

– Zapowiadany przez nas rewolucyjny projekt restauracji Funky Jane, zostanie po raz pierwszy otwarty w naszym marcredo Center Kutno. Tu realizowany jest pierwszy etap rozwoju projektu Funky Jane, kolejne otwarcia planowane są jeszcze w tym roku. Funky Jane to bardzo elastyczna koncepcja restauracji, którą można dostosować do każdej lokalizacji pod względem wielkości restauracji, zróżnicowania oferty bądź wyposażenia. Stworzone tu zostaną miejsca odpoczynku, gdzie zarówno single, jak i całe rodziny z dziećmi będą mogli się zrelaksować i delektować dobrym jedzeniem – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Stephan Groht, dyrektor zarządzający elbfonds Development.

Projekt restauracji Funky Jane został opracowany przez renomowanego hamburskiego restauratora i jego belgijskiego partnera.

– Ekskluzywnie dla naszej marki marcredo wprowadzamy na polski rynek projekt restauracji Funky Jane. Naszym zdaniem wprowadzenie tego projektu spotka się na polskim rynku z dużym oddźwiękiem. Zarząd firmy Funky Jane opracował ten projekt specjalnie na polski rynek. Prowadzimy także rozmowy z innymi niemieckimi sieciami handlowymi, chcąc skierować ich uwagę i ekspansję na Polskę – dodaje Stephan Groht.

Pierwszy lokal Funky Jane zostanie otwarty w Kutnie 29 maja 2014 roku. marcredo Center Kutno ma 16 tys. mkw. powierzchni handlowej. W ofercie centrum znajdą się supermarket spożywczy MarcPol, sklep z elektroniką użytkową MediaExpert, drogeria Rossmann, salon sportowy Martes Sport, sklep obuwniczy CCC, sklepy z odzieżą Reserved, Cropp Town, Sinsay, House, Mohito, Centrum Chińskie oraz inne sklepy z odzieżą damską, męską, młodzieżową i dziecięcą. Pojawią się również sklepy obuwnicze, sklepy i usługi związane z pielęgnacją urody i zdrowia oraz kawiarnie i restauracje. Dla klientów zmotoryzowanych zaplanowano ponad 400 miejsc parkingowych.