DH Renoma we Wrocławiu
DH Renoma we Wrocławiu

W DH Renoma we Wrocławiu otwarto salon Swiss, marki oferującej zegarki i biżuterię. Butik o powierzchni 35 mkw. znajduje się na parterze galerii.

– Chcemy zapewnić naszym klientom szeroki wybór produktów i zależy nam, aby były to produkty najlepszej jakości. Swiss jest marką, która to gwarantuje – mówi Barbara Wójcik, dyrektor DH Renoma.

Nowo otwarty salon w Renomie jest jednym z ponad 80 punktów Swiss zlokalizowanych w całej Polsce. W ofercie Swiss jest blisko 40 marek zegarków i blisko 10 marek biżuterii.

Z końcem 2012 roku nowym właścicielem Domu Handlowego Renoma została spółka Griffin Group. W obiekcie znajdują się marki – od tych premium, jak Max Mara, Furla czy Deni Cler, poprzez popularne: Massimo Dutti i Zarę oraz TK Maxx, po największy we Wrocławiu Empik. Wiosną z nowymi kolekcjami zostaną otwarte m.in. takie sklepy jak Marella, Reserved, Tous i Mohito.

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 Griffin Real Estate zaprezentuje 3 obiekty handlowe: Dom Handlowy Renoma we Wrocławiu, CH Supersam w Katowicach oraz projekt Nowej Hali Koszyki w Warszawie. Szczegółowe informacje na temat projektów udzielą przedstawiciele spółki na stoisku 6.4.

Griffin Real Estate został założony w 2006 roku jako platforma do zarządzania funduszami, inwestującymi w sektor nieruchomości. Od początku istnienia inwestuje także swój własny kapitał. W marcu 2013 Griffin pozyskał inwestora strategicznego – Oaktree Capital Management, z którym współpracuje od 2010 roku. Oaktree jest hedgingowym funduszem wywodzącym się z USA, który zarządza środkami w wysokości prawie 90 mld dolarów.