Galeria Bronowice
Galeria Bronowice

 

Galeria Bronowice
Galeria Bronowice

Już niebawem Galeria Bronowice w Krakowie zyska kolejne sklepy. Terranova i Bata, dwaj nowi najemcy, odebrali już lokale i teraz nadają im ostatnich szlifów przed otwarciem. Dodatkowo, za kilka tygodni, dołączy do nich salon Recman. Łącznie nowe lokale zajmą powierzchnię około 870 mkw., a Bata – ok. 294 mkw.

Terranova to marka oferująca odzież młodzieżowa. Nowy salon w Galerii Bronowice znajdzie się na parterze i zajmie powierzchnię około 575 mkw.

Natomiast Bata zajmie lokal o powierzchni ok. 294 mkw. na parterze galerii. Bata oferuje kolekcje butów i akcesoria.

– Od stycznia otworzyliśmy około 20 nowych sklepów, m.in. pierwszy w Polsce multibrandowy sklep Tom & Paul’s, Dastan, Quiosque, Produkty Benedyktyńskie, Organique, Jubitom, Dla Spania – mówi Iwona Sitko, dyrektor Galerii Bronowice. – Ale to jeszcze nie koniec procesu komercjalizacji: negocjacje prowadzimy zarówno z obecnymi już na rynku krakowskim, jak i nowymi najemcami, szczególnie z zakresu klasycznej oferty modowej, damskiej i męskiej, a także sportowej. Z każdym miesiącem propozycja naszej galerii staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla klientów – dodaje.

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta Galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji. Klienci mogą też skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką. Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku; w pierwszy weekend odwiedziło ją ponad 90 tys. osób.

Firma Immochan będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Projekty firmy będzie można zobaczyć na stoisku 4.4.