Salon 4F
Salon 4F

Mapa sklepów marki 4F coraz bardziej się zagęszcza. 29 maja przybędą dwie nowe lokalizacje – w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce oraz marcredo Center w Kutnie. – Z dumą otwieramy tego samego dnia kolejne salony naszej marki 4F, które uzupełnią ofertę nowo powstających galerii handlowych. Jeszcze w tym roku planujemy otwarcie następnych lokalizacji w różnych rejonach kraju – mówi portalowi Retailnet.pl Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. inwestycji i rozwoju firmy OTCF sp. z o.o. (właściciela marki 4F).

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce oraz marcredo Center w Kutnie to nowe miejsca, których ofertę handlową wzbogacą sklepy z odzieżą sportową i akcesoriami marki 4F. Mimo dzielącej ich blisko 300-km odległości i usytuowania w dwu różnych województwach (mazowieckim i łódzkim), oba salony zostaną otwarte tego samego dnia – 29 maja, br.

Uroczyste otwarcie salonów związane jest z inauguracją działalności nowej Galerii Bursztynowej przy ul. Gorbatowa i Żebrowskiego w Ostrołęce oraz centrum usługowo-handlowego marcredo przy ul. Kościuszki 73 w Kutnie. Lokal zajęty przez 4F w nowo otwieranej galerii liczyć będzie 121 mkw., natomiast w centrum handlowym – 130 mkw. łącznej powierzchni.

Otwierając oba sklepy, sieć 4F w kraju wzrośnie do 125 lokalizacji, a planowane są kolejne punkty sprzedażowe, których otwarcie zaplanowano w roku bieżącym.

Firma OTCF, właściciel marki, to producent odzieży i akcesoriów sportowych. Oferta skierowana jest do osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również profesjonalistów oraz sportowców.

4F to marka należąca do firmy OTCF. W jej portfolio znajdują się również takie brandy, jak FOB, Outhorn, Tutto Bene oraz Wild Nature. 4F produkuje  odzież i akcesoria sportowe. Kolekcje powstają we współpracy ze sportowcami, którzy regularnie konsultują i testują powstające produkty. Firma systematycznie poszerza sieć punktów sprzedaży, opierając się zarówno na sklepach własnych, jak i punktach franczyzowych. Produkty firmy można kupić w również za pośrednictwem sklepu internetowego.