Salon Horyzont
Salon Horyzont

W gdańskim centrum outletowym otwarto salon sieci sklepów z odzieżą i akcesoriami turystycznymi Horyzont. Sklep zajął w centrum wyprzedażowym powierzchnię ponad 100 mkw.

W salonie outletowym Horyzont klienci mogą znaleźć wszystkie elementy wyposażenia turystycznego. Sieć Horyzont działa na polskim rynku od 1995 roku. W multibrandowych placówkach dostępna jest oferta wielu najpopularniejszych outdoorowych marek, m.in. Jack Wolfskin, Alpine Pro, Black Diamond, Camp, Coghlans, FAM, Fjord Nansen, Kwark, McNett, Pinguin, Regatta.

Aktualnie sieć sklepów Horyzont to 6 sklepów stacjonarnych, które znajdują się w: Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Zakopanem. Klienci mogą także kupować produkty oferowane przez markę w sklepie internetowym e-horyzont.pl.

Przedstawiciele firmy FAM, którzy odpowiadają za ekspansję marki, zdradzili tylko, że sieć będzie rozwijać się w bieżącym roku bardzo prężnie, ale obecnie firma nie może zdradzić, w jakich miastach zostaną otwarte kolejne sklepy.

Firma FAM odpowiedzialna jest także za rozwój sieci sklepów monobrandowych Jack Wolfskin. Jak już informowaliśmy, w maju nastąpiło otwarcie 7. sklepu tej marki w naszym kraju. Znalazł się on w podwarszawskich Jankach. Z kolei w kwietniu br. firma zdecydowała się otworzyć także pierwszy sklep marki Jack Wolfskin w Łodzi. Zajął on 100 mkw. i znalazł się w Galerii Łódzkiej.