Salon Triumph w Plaza Rzeszów
Salon Triumph w Plaza Rzeszów

17 maja 2014 roku w CH Plaza Rzeszów otwarty został odnowiony salon Triumph. Sklep w nowej aranżacji ma powierzchnię 83 mkw. i znajduje się na parterze centrum.

Dzięki zmianom salon dostosowany został do aktualnie panujących trendów, które przypadną do gustu coraz bardziej wymagającym klientkom. Otwarty na nowo salon Triumph w CH Plaza Rzeszów po remoncie zyskał nowe wyposażenie. Odświeżona została także kolorystyka, wymieniona podłoga oraz oświetlenie. Zmiany w salonie Triumph to kolejny etap dostosowywania oferty rzeszowskiego centrum do potrzeb klientów. Co istotne, Keen Property Management, Zarządca Centrum, przedłużył umowę najmu z Triumphem.

– Przedłużenie umowy z marką Triumph oraz otwarcie odnowionego salonu to kolejna dobra wiadomość dotycząca procesu rekomercjalizacji w naszym centrum. Cieszy nas, że kolejna znana i ceniona przez klientów marka zaufała nam i przedłużyła umowę. Nowa aranżacja salonu Triumph pokazuje także, że nasze Centrum nadąża za najnowszymi standardami na rynku – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Oktawiusz Wolnicki, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Triumph International to jeden z największych producentów bielizny na świecie. Kluczowe marki firmy to: Triumph, Sloggi, Valisere i Hom. Firma jest obecna w ponad 120 krajach. W Polsce posiada około 700 punktów sprzedaży. Firma opracowuje, produkuje i sprzedaje bieliznę, koszule nocne, piżamy oraz stroje kąpielowe.

Rzeszowska Plaza od kilku miesięcy przechodzi proces rekomercjalizacji. W tym czasie w centrum pojawiło się wiele nowych marek, jego zarządca przedłużył także umowy z kluczowymi najemcami, m.in. marką Triumph.

Obecnie trwają prace nad uruchomieniem food courtu, którego do tej pory brakowało w centrum.

W dwupoziomowym centrum znaleźć można prawie 80 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichmann, CCC, Wojas, MartesSport, Sephora, Rossmann oraz RTV Euro AGD. CH Plaza Rzeszów połączone jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyna galeria w Rzeszowie, ofertę hipermarketu. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w mieście, w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.
Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.