Salon Syrena w Auchan Białystok
Salon Syrena w Auchan Białystok

Obuwie marki Syrena jest już dostępne w Białymstoku. Pierwszy na Podlasiu salon tej polskiej marki został otwarty 17 maja 2014 roku w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna.

W lokalu o powierzchni ponad 102 mkw. klienci będą mogli znaleźć obuwie damskie i męskie pochodzące z najnowszej kolekcji tej marki.

Syrena jest jedną z najstarszych marek obuwia w Polsce. Marka działa na polskim rynku od ponad 50 lat. Historia firmy sięga 1817 roku i jest związana z powstałymi w tym czasie zakładami przemysłu skórzanego.
W salonach firmowych Syrena można znaleźć ofertę obuwia damskiego i męskiego. Są to produkty adresowane zarówno do osób młodych, jak i w średnim wieku. Obuwie marki Syrena nawiązuje do długiej tradycji polskiego i włoskiego wzornictwa.

Salon Syrena wzbogaci ofertę najemców galerii Auchan przy ul. Produkcyjnej. Wśród salonów oferujących obuwie i akcesoria są już m.in. CCC, Clarks, Deichmann, Everest oraz Ryłko. Za proces komercjalizacji Centrów Handlowych Auchan odpowiada Immochan.

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna mieści się przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Przez 7 dni w tygodniu klienci galerii mają do dyspozycji niemal 60 sklepów znanych na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy Centrum Handlowym Auchan mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, centrum usługowe Norauto oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada 1435 miejsc parkingowych, w tym też dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2000 roku, a rozbudowane w 2006.