Salad bar Tukan
Salad bar Tukan, Galeria Mokotów

Tukan Salad Bar otworzył swój kolejny lokal w Warszawie. Nowe, samoobsługowe miejsce zlokalizowane jest w Alei Smaków mieszczącej się na II piętrze centrum handlowego Galeria Mokotów, na którym już obecnie działa kilkanaście restauracji.

Nowy lokal jest 4. restauracją Tukan Salad Bar. Marka jest znana jako zdrowa, bardziej ekskluzywna alternatywa popularnego fast foodu. Działający od 23 lat Tukan Salad Bar korzysta z produktów od dostawców z małych, lokalnych i ekologicznych upraw.

– Otwarcie w Galerii Mokotów było strategiczną decyzją. Ludzie z pobliskich biurowców są zapracowani, często brakuje im czasu, by odpowiednio komponować posiłki. U nas ten problem znika; produkty są tak przygotowywane, by zachowały jak największą ilość świeżych, odżywczych składników i jednocześnie dostarczyły wyjątkowych i niezapomnianych doznań smakowych. Przy obecnej modzie na bycie eko, fit i zdrową żywność, oferta naszego lokalu jest strzałem w dziesiątkę – tłumaczy Renata Cibicka z nowo otwartego lokalu Tukan Salad Bar.

W ofercie Tukana jest ponad 240 sałatek z całego świata. W ofercie są także soki, koktajle i mixy ze świeżych owoców i warzyw oraz lokalne polskie produkty.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2,3 tys. samochodów. Galeria należy do Unibail-Rodamco.