Najnowszym projektem brytyjskiego Amazona jest uruchomiony niedawno dedykowany oddział sklepu modowego. Będą w nim dostępne produkty znanych marek, takich jak Cacharel, French Connection, Tommy Hilfiger, Great Plains, Hoss Intropia, Lipsy, Adrianna Papell, czy Yumi.

Z okazji otwarcia nowego działu Amazon Fashion, Pretty Perfect, udostępniono ekskluzywną ofertę z produktami takimi jak sukienki koktajlowe Forever Unique za 300 funtów. Z ubrań na co dzień, wybierać można wśród sukienek na lato marki ESPRIT. Klienci mogą robić zakupy według trendów, stylów czy marek. Wydzielono specjalną sekcję z ofertami na specjalne okazje, można też wyszukiwać według kryterium ceny. Strona zawiera standardowe „amazonowe” menu, produkty pokazywane są za pomocą filmów wideo, na których modelki prezentują ubrania wraz z detalami.

Amazon-Fashion

Moda: najszybciej rozwijająca się kategoria

Sergio Bucher, wiceprezes Amazon Fashion na Europę powiedział: „Moda jest jedną z najlepiej sprzedających się kategorii produktów na Amazon.co.uk. W naszym nowym sklepie z sukienkami dostępna jest wyselekcjonowana sezonowa kolekcja, dzięki czemu klienci łatwo odnajdą produkty, które są na topie. Jednocześnie oferujemy szeroki wybór dodatków: butów, biżuterii, torebek i akcesoriów.”

Dla zamówień o wartości powyżej 10 funtów klienci z Wielkiej Brytanii otrzymują jak zawsze darmową przesyłkę i zwrot. Członkowie Amazon Prime otrzymują przesyłkę następnego dnia.

Ewolucja oferty

Sergio Bucher twierdzi, że celem jest sprawić, aby Amazon był najlepszym miejscem do kupowania ubrań, obiecując „stały rozwój oferty, aby zadowolić świadomych trendów w modzie klientów.”

Przeczytaj cały artykuł w angielskim serwisie Evigo.com