Zakupy mobilne

Z aplikacją ShopDrop na iPhone można mieć pewność, że nie przegapi się żadnych sklepowych wyprzedaży. Aplikacja powiadamia użytkowników o promocjach i wyprzedażach w ulubionych sklepach, zastępując kody rabatowe czy codzienne newslettery.

Jak twierdzą jej twórcy, aplikacja jest prostym sposobem na śledzenie wyprzedaży w wybranych sklepach, niezależnie od tego, czy jest to mały butik czy sieciówka z wyższej półki. Powiadamia ona także użytkowników o nowych kolekcjach.

shopdrop1

Aplikacja ShopDrop powstała po to, by ułatwić e-zakupy, gromadząc w jednym miejscu informacje o promocjach. Dzisiejszy konsument robi zakupy w różnych sklepach, a śledzenie wszystkiego na bieżąco jest dla niego czasochłonnym wyzwaniem.

Dzięki aplikacji, sprzedawcy mogą rozpowszechniać informacje o promocjach i wydarzeniach, a klienci wybierają, które sklepy chcą śledzić. Maja też możliwość dokonania zakupu poprzez aplikację, która przekieruje ich na stronę sklepu.

shopdrop2

Cory Bishop, założyciel ShopDrop powiedział Evigo: „Nie próbujemy spamować użytkowników ofertami i promocjami na podstawie zainteresowań na Facebooku, lecz wnosimy wartość dodaną, ponieważ już na starcie użytkownik wybiera ulubione sklepy, które chciałby śledzić. My jedynie dajemy mu znać, gdy dzieje się coś ciekawego.”

W rozmowie z Evigo, Cory Bishop mówił o strategii dalszego rozwoju firmy, wymieniając jako jeden z celów rozwinięcie platformy, stworzenie dokładniejszych profili sklepów,  a także podawanie większej ilości newsów o wydarzeniach związanych ze sklepami. Aplikacja nie otrzymała jeszcze zewnętrznych funduszy, ale trwają rozmowy z potencjalnymi inwestorami. Otrzymane fundusze pomogłyby rozbudować platformę.

Aplikacja jest dostępna za darmo w App Store. Aplikacje na iPad i system Android powstaną pod koniec lata.

Przeczytaj pełną wersję artykułu na Evigo.com