Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Oferta Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała już niebawem powiększy się o klub fitness Be Fit. Będzie to największy klub tego typu w południowej Polsce.

Be Fit – pierwszy z tej sieci klub fitness i siłownia – dołączy do grona najemców rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała i zgodnie z nowo podpisaną umową zajmie lokal o powierzchni ponad 2,2 tys. mkw., dzięki czemu stanie się największym klubem fitness w regionie.

Bogata oferta zajęć sportowych organizowana będzie w 5 przestronnych salach z widokiem na całą panoramę miasta, wyposażonych w profesjonalny sprzęt siłowy. Na terenie klubu funkcjonować będzie także przedszkole oferujące specjalnie przygotowany program fitness dla najmłodszych oraz opiekę nad dziećmi podczas trwania zajęć.

– Klub Fitness Be Fit w Gemini Park Bielsko-Biała będzie największym klubem tego typu na południu Polski. Zdecydowaliśmy, że Gemini Park będzie dla niego idealną lokalizacją, ze względu na doskonałe usytuowanie obiektu i fakt, że po rozbudowie jest to jedno z największych centrów handlowych w regionie – mówi Maciej Grędziak, reprezentujący Klub Be Fit.

– Nasza oferta skierowana będzie zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którzy będą mogli dbać o dobrą formę w 5 odpowiednio przygotowanych salach fitness. Część z nich wyposażona będzie m.in. w sprzęt siłowy oraz specjalistyczne przyrządy do uprawiania sztuk walki czy jogi. Na terenie klubu działać będzie także przedszkole, gdzie odbywać się będą zajęcia fitness dla dzieci – dodaje Maciej Grędziak.

Dzięki bogatej ofercie dla dorosłych i dzieci klub Be Fit, jak podkreśla zarząd obiektu, doskonale wpisuję się w nowy profil obiektu, który dysponuje kompleksową ofertą przeznaczoną dla całych rodzin.

Po rozbudowie Centrum Handlowe posiada ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców zwiększyło się do 120 sklepów. W obiekcie znajdują się także pokoje przyjazne rodzicom z małymi dziećmi, specjalne toalety dla najmłodszych oraz miejsca rozrywki, m.in. kolorowe bujaki, karuzele, ścianki z klockami, pociąg jeżdżący po całym obiekcie itp. Tuż obok centrum niebawem zaaranżowany zostanie Park z atrakcjami dla maluchów. Uzupełnieniem oferty obiektu są eventy przygotowane z myślą o małych dzieciach i całych rodzinach, m.in. o charakterze rekreacyjnym, sportowym i kulturalnym.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.

Przedstawiciele Gemini Holdings, GREM i BOIG będą uczestnikami Shopping Center Poland 2014 Fall Edition. Form odbędzie się 17– 18 września 2014 roku w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.