Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza

29 maja br. do grona najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza dołączy firma H&M. W nowym sklepie H&M, o powierzchni ponad 1350 mkw. GLA, klienci znajdą odzież damską, męską i dziecięcą. CHR Ruda Śląska Plaza jest zarządzane przez Klepierre Management Polska sp. z o.o.

Koncept biznesowy H&M to oferowanie mody i jakości za najlepszą cenę. Od czasu założenia w 1947 roku H&M stała się jedną z największych firm modowych na świecie, aktualnie obecną na około 50 rynkach i w ponad 3 tys. sklepów. W Polsce od 2003 roku otwartych zostało już 127 sklepów H&M, w których pracuje ponad 3 tys. osób.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza już od wielu lat jest stałym punktem na zakupowej mapie Rudy Śląskiej i aglomeracji śląskiej. Ruda Śląska Plaza dysponuje powierzchnią całkowitą ponad 22,6 tys. mkw., powierzchnia najmu zajmuje około 14,8 tys. mkw. Nowoczesny budynek centrum wyposażony jest w 2 szklane windy panoramiczne, a przestronny parking jest w stanie pomieścić nawet 549 samochodów. Wśród najemców centrum są m.in.: Reserved, Orsay, Camaieu, Mohito, CCC, a także wiele innych znanych marek. Oczekiwania miłośników dobrej zabawy do godzin wieczornych zaspokoi kompleks kinowy Cinema City, jak i park rozrywki Pink.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza

Grupa Kapitałowa Klepierre jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 13 krajach Europy. W Polsce posiada 7 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza, Kraków Plaza oraz Rybnik Plaza, które są zarządzane przez spółkę Klepierre Management Polska sp. z o.o. Większość centrów handlowych jest zlokalizowana w centralnych punktach miasta i łączy rozrywkę z handlem i usługami.