Pop-up store Aloha From Deer
Pop-up store Aloha From Deer

Pierwszy polski pop-up store marki Aloha From Deer został otwarty w galerii handlowej Stary Browar w Poznaniu. Aloha From Deer to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie rodzimych marek oferujących odzież w stylu street wear.

Do tej pory produkty Aloha From Deer były dostępne dla klientów za pośrednictwem sklepu internetowego. Właściciel i założyciel brandu Mariusz Muc zdecydował się także na sprzedaż odzieży swojej marki w kultowym paryskim butiku Kiliwatch.

– Pop up store w Starym Browarze traktujemy jako test. Chcemy sprawdzić, jakim zainteresowaniem będzie cieszyć się oferta marki w lokalizacji stacjonarnej. Planujemy rozwijać sieć naszych sklepów w centrach handlowych na terenie kraju. Koncentrujemy się na galeriach handlowych łączących modę i sztukę – mówi w rozmowie z Retailnet Michał Rej, brand manager firmy Aloha From Deer.

W pierwszym polskim sklepie marki klienci mają możliwość obejrzeć na żywo produkty brandu, który znany jest przede wszystkim z kolorowej odzieży z dużymi nadrukami. Obok ubrań sygnowanych przez Aloha From Deer, w tym czapek, strojów kąpielowych i linii denim, w pop-upie kupić można oryginalne elementy wyposażenia wnętrz oraz przedmiotów użytkowych Product Placement. Sklep w Starym Browarze mierzy około 120 mkw. powierzchni.

Firma zainteresowana jest kolejnymi otwarciami w centrach handlowych.

– Chcielibyśmy otwierać kolejne sklepy marki w największych miastach Polski. Obecnie jesteśmy zainteresowani rozwojem we Wrocławiu, Katowicach i Krakowie – dodaje Michał Rej.

Produkty Aloha From Deer
Produkty Aloha From Deer